Jakie konfetti na wesele wybrać

Jakie konfetti na wesele wybrać?

Różnobarwne konfetti to sposób na niezwykłą oprawę każdego przyjęcia. Tuby wystrzałowe gwarantują niesamowity efekt. Konfetti w kształcie serduszek, motyli lub płatków kwiatów – wystarczy wybrać ulubiony motyw i zapewnić sobie niezapomniane atrakcje na weselu. Konfetti na wesele obsypie nowożeńców i gości pięknymi, kolorowymi papierkami w wybranym wzorze.

Konfetti na weselu – dlaczego to lepsze niż monety?

Wystrzałowe tuby z konfetti są proste w obsłudze, łatwe w transporcie i w przechowywaniu. To bardzo lekki i poręczny gadżet, który zmieści się nawet w damskiej torebce. Konfetti na weselu to znakomita alternatywa dla rzucania ciężkimi monetami, które następnie należy pozbierać. Papierowe kawałki papieru pięknie wyglądają podczas spadania, są lekkie i ekologiczne. Konfetti z powodzeniem zastąpiło sypanie ryżem, które obecnie nie jest mile widziane przed kościołem lub przed budynkiem urzędu cywilnego. Duży wybór wzorów oraz kolorów dostępnych w sklepie: https://alleglass.pl/pl/c/Tuby-strzelajace-konfetti/86 pozwala dobrać odpowiedni do okazji rodzaj konfetti.

Niesamowite tuby „ready to pop”

Tuby z drobnym konfetti na wesele cieszą się dużą popularnością. Zachwycają gości, ponieważ wystrzelone spadają długo i pięknie się mienią podczas lotu. Konfetti wcale nie musi być białe. Równie dobrze można wystrzelić papierowe karteczki w kolorze różowym, niebieskim lub czerwonym. Płatki czerwonych róż – jak najbardziej pasują do tak wyjątkowej okazji, jaką jest wesele. To też świetna zabawa dla dzieci, które uwielbiają strzelać z kolorowej tuby. Gadżet jest łatwy w obsłudze i bezpieczny, dlatego już najmłodsi goście mogą go używać i wystrzelić konfetti na weselach.

A może konfetti naturalne?

Naturalne konfetti na wesele to nic innego jak zasuszone płatki kwiatów, np. róż. To piękna oprawa przyjęcia weselnego osób, które cenią sobie naturalne, estetyczne produkty. Płatki róż bardzo ładnie prezentują się na uroczystościach urządzanych w plenerze. To produkt całkowicie ekologiczny, którego nie trzeba sprzątać po skończonej ceremonii. Płatki dostępne są w różnych kolorach, ale dobrym pomysłem jest wybór miksu kolorów. Konfetti naturalne powinno się przechowywać w materiałowym woreczku, dzięki temu surowiec nie namoknie i nie straci atrakcyjnego koloru.

Metaliczne serpentyny – hit nowoczesnych przyjęć weselnych

Metaliczne serpentyny wystrzelone z tuby to oryginalny sposób na oprawę przyjęcia weselnego. Długie, kawałki mieniącego się papieru doskonale wyglądają na wietrze. Serpentyny spadają długo i obracają się wokół własnej osi, tworząc niezwykłe zjawisko. To nietypowe konfetti na wesele zachwyci gości, zwłaszcza kiedy zostanie wystrzelone w pogodny dzień, bo w promieniach słońca metaliczny kolor błyszczy, a efekt jest zjawiskowy.

1 comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You May Also Like

Jak stworzyć brief projektu nowego domu?

Planowanie nowego domu lub remontu jest bardzo dużym i ekscytującym projektem, który wymaga gruntownego przygotowania. Szczególnie realizacja Twojej wizji może wydawać się trudnym procesem. Chcemy Ci pokazać, jak najlepiej podejść…